Televizyon tamiri sektöründe emin adımlarla ilerleyen  is-öz elektronik, Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü ve Küçükçekmece’de zirveye oynamaya devam ediyor.

Gürpınar tv tamiri işini profesyonellikle sürdüren ve bünyesinde yirmi beş yıllık iş tecrübesine sahip elemanları bulunduran is-öz elektronik, bu alanda ne kadar hassas olduğunun altını çizmektedir


is-öz elektronik servisi olarak Vestel, Samsung, Sunny, Philips, Seg, Axen, Lg, Beko, Arçelik, Sony, telefunken, regal, hyundai, grundik, hi level marka televizyonlarınızı ustalıkla ele alıyor ve yepyeni bir şekilde sizlere teslim ediyoruz. Biliyoruz ki müşteri memnuniyeti bu sektördeki en büyük kazançtır. Bu sebeple televizyon tamiri işini asla küçümsemiyor ve teknolojik koşullar çerçevesinde kendimizi her zaman güncel tutmaya çalışıyoruz.

Gürpınar’da tv tamiri işini tek elinde bulunduran is-öz elektronik, yıllara meydan okuyarak Led, LCD vb her türde televizyonunuzun onarımında sizlere birinci sınıf hizmet vermektedir.

Evlerinizde ve işyerlerinizde sizlere zorluk çıkaran arızalı televizyonlarınız varsa firmamızı aramanız yeterlidir. is-öz elektronik no:

Telefon: 0212 699 99 19

gürpınar vestel tv servisi,gürpınar televizyon servisi,gürpınar tv servisi,sunny tv gürpınar servisi,gürpınar axen servisi,

To top