İs-Öz Garantili Notebook,Led tv,Lcd tv, Tamir ve Onarım Elektrik-Elektronik Bilgisayar İletişim Uydu Servis ve Satış Hizmetleri

Şirketimiz, 2001  yılında İsmail Aktürk tarafından kurulmuş olup, bugün Elektrik-Elektronik, Bilgisayar, İletişim, Uydu Servis ve Satış Hizmetleri gibi birçok alanda hizmet vermektedir. İs-Öz Elektronik yetkili SUNNY,AXEN,WOON,CENDİX,İNTUM,ORA,GOLDMASTER,AWOX  VE PREMİER servisi.

BEKO,ARCELİK,LG,SAMSUNG,VESTEL,TOSHİBA,REGAL,SONY,PHILIPS,FINLUX,SEG,PANASONİC ,SABA,ALTUS,NEXON Ve Diğer Bütün Markaların Özel Teknik Servisliğini Garantili Olarak Yapmaktayız.

Telefon ve Bilgisayar satışlarımızda ürünlerimiz; Pegasus, Bien, A4tech, Sony, Panasonic, Samsung gibi markalar, Uydu satış ve hizmetlerimizde ise Goldmaster, Seul gibi adını tanıtmış markalar yer almaktadır. Saydığımız markalar dışında kalan tüm elektronik markaların ise özel servisliğini ve satışını yapmaktayız.

Türk Standartları Enstitüsü (TSE) belgelendirme mevzuatı uyarınca, TSE Kalite Kampüsü Müdürlüğünce yapılan inceleme neticesinde firmamız; Avrupa standartları düzeyinde hizmetler için yeterli ekipman ve teçhizata sahip olduğu tespit edilerek “Türk Standartları Enstitüsü Hizmet Yeterlilik Belgesi” almaya hak kazanmıştır. (Belge No:) Bunların dışında Milli Eğitim onaylı Elektrik, Elektronik, Bilgisayar-Donanımsal birçok alanda resmi olarak şahsi sertifikalarımız ve belgelerimiz bulunmaktadır.

Temel ilkemiz faaliyet alanımızdaki eksikliklere hızlı, ekonomik ve başarılı çözümler üretmek ve bunu yaparken her zaman müşteri memnuniyetini öncelemektir. Çünkü biz müşterilerimizi salt alıcı gözüyle değerlendirmemekte ömür boyu sürecek dostlukların bir üyesi olarak görmekteyiz. Şirketimiz kalite, müşteri ilişkileri ve teknik servis gibi konulardaki eksikliği gidermeye adaydır.

Hizmetimizin kalitesine aşina olup, satışlarımızı ve stok kalemlerimizi sürekli arttırmaktayız. Proje takip sistemimiz sayesinde, bir tek müşterimiz bile gözardı edilmez. İş anlayışımız, “birlikte çözelim” ifadesinde özetlenmiştir. Kısacası, İs-Öz Elektronik”i aradığınızda, gülümseyen yüzlerle karşılaşır, problemlerinize çözüm bulursunuz.

Her zaman işimizin bilincindeyiz. “Halka hizmet; hakka hizmettir.” Bu felsefeyle yola çıkmış ve profesyonelliğini belgelemiş bu kadroya ve 17 yıllık kusursuz sicilimizin oluşturduğu birikime güvenin…

Kalite Politikamız
» İs-Öz Elektronik, müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde tespit etmek, müşteri ihtiyaçlarına yönelik en doğru ve en iyi çözümü müşteriye sunmak, müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak ve sunulan kaliteli hizmetlerin tutarlılığını garanti altına almak amacındadır.
» Müşterilerin değişen ve gelişen ihtiyaçlarını zamanında ve istenilen şekilde karşılamak, kaliteli ürün ve hizmeti sunmak,
» Bütün faaliyetlerimizde müşteri memnuniyetini göz önünde tutmak ve bu doğrultuda ulusal ve uluslararası kabul edilmiş değer ve standartlara uygun ürün ve hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz
Teknoloji tüketen değil, üreterek ihraç ettiği teknoloji ile yaşam seviyesini yükseltmiş demokratik, gelişmiş, sorunlarını çözmüş bir Türkiye. Gelişen teknolojileri yakından takip ederek değerli müşterilerimize, en modern, en hızlı ve ekonomik çözümleri üreten bir Teknoloji Merkezi olmaktır.

Tüm proseslerde sürekli iyileşmeyi sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye getirmek ve ürünleri kaliteleriyle tüm müşterilerine sunabilen firma olmaktır.

Misyonumuz
Geliştirilen yeni teknolojileri kullanarak, fiyat, kalite, fonksiyon ve estetik açıdan rekabet edebilir ürünleri yan sanayi ile birlikte üreterek tüm dünyaya satmak.

Bilişim, teknoloji sektöründe ileri teknolojiye sahip dünyanın en iyi markalarını bireysel ve kurumsal pazardaki tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda dikkatle değerlendirerek, tüketiciye en uygun çözümleri yüksek kalite bilinciyle sunmak.

Müşteri memnuniyeti ile çalışan memnuniyetini yaptığımız her işte başlangıç noktası kabul ederek sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmek, İs-Öz Elektronik”in kuruluşundan bu yana misyonu olmuştur.

Büyük İddialı Sonuç (BİS)
2025”e kadar, kalitesi, fiyatı ve fonksiyonları ile ürettiği ürünler tüm dünyada aranılan ve kullanılan, Türkiye”nin en büyük Dünya”nın ise ilk 10 Elektrik-Elektronik şirketinden biri olmak.

“Müşteri memnuniyeti bizim için herşeydir.”
“Sizinle beraber, sizin işinizi, kendi işimiz gibi yapıyoruz…

To top